Opolski Trener Witajcie!

  • Posted on: 1 May 2015
  • By: adminek
Opolski Trener Witajcie!

Nazywam się Tomasz Bardjan i od 2005 roku jestem trenerem, a od 2008 roku również Menedżerem Sportu w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia Młodzieży w Piłce Nożnej w Prószkowie. Wiele lat byłem trenerem Kadr Wojewódzkich OZPN m.in. roczników 98, 01. Dzięki uzyskaniu tytułu Trenera Edukatora PZPN prowadzę zajęcia z kursantami którzy ubiegają się o dyplom trenera UEFA A, B czy C.

Tak jak wielu trenerów mam ambitne cele szkoleniowe i chcąc je osiągnąć musimy podnieść jakość i zoptymalizować wsparcie dla trenerów, a patrząc w przyszłość podnieść jakość pracy szkoleniowej w naszym województwie.

Podwyższenie jakości szkoleniowej ciągnie za sobą potrzebę zwiększenia poziomu wyszkolenia kadry trenerskiej. Musimy pamiętać, że wykształcenie trenera nie kończy się na zdobyciu licencji trenerskiej, bazując na zdobytej dotychczas wiedzy zaczyna się kolejny etap, zdobywania doświadczeń i kształtowania osobowości.

Celem portalu jest inspiracja trenerów z województwa opolskiego, do dalszej nauki i ułatwianie im procesu nauczania, tak aby zwiększyć poziom szkolenia zawodników.

Zapraszam wszystkich trenerów do współpracy. Masz ciekawy materiał i chcesz się z nim podzielić z innymi? Znasz jakieś ciekawe miejsce na obóz lub turniej? Chcesz zareklamować swoją szkółkę, akademię lub klub który szkoli dzieci i młodzież? Byłeś na ciekawym stażu trenerskim i chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Masz jakieś ciekawe opinie i spostrzeżenia dotyczące funkcjonowania portalu? Napisz do mnie na adres info@opolskitrener.pl, a twój materiał zostanie opublikowany na portalu.

Jestem przekonany że portal opolskitrener.pl, zawierający najważniejsze informacje dotyczące procesu szkoleniowego na każdym etapie rozwoju zawodnika, będzie dobrą pomocą dla trenerów, by mogli poprowadzić swoje drużyny do sukcesów oraz miejscem które zintegruje środowisko trenerskie naszego województwa.