Weź udział w konkursie i zostań Asystentem Dyrektora Akademii Rakowa Częstochowa - Marka Śledzia !!!

  • Posted on: 5 June 2017
  • By: OT

Zapraszamy wszystkich trenerów do udziału w konkursie związanym ze zbliżającymi się warsztatami z trenerem Markiem Śledziem w dniu 25.06.2017 w Opolu. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać cztery czynności: 

1.Polubić fanpage opolskitrener.pl na portalu Facebook; 

2.Zarejestrować się drogą mailową na warsztaty oraz wpłacić ustaloną kwotę warsztatową na rachunek bankowy do 22.06.2017. Więcej informacji na stronie www.opolskitrener.pl lub udostępnionym wydarzeniu na profilu FB - opolskitrener.pl

3.Udostępnić informację o wydarzeniu -  warsztaty „Akademia Piłkarska – wzorcowy model organizacyjny i szkoleniowy” na swoim profilu Facebook. Informację o nadchodzącym wydarzeniu znajdziecie na profilu Facebook -  opolskitrener.pl 

4.Zaznaczyc swój udział w udostepnionym wydarzeniu na Facebooku. 

Wśród uczestników warsztatów, które spełnią te wymagania będzie dwóch szczęśliwców. Wylosuje ich sam prowadzący podczas warsztatów.

Zwycięzcy zostaną na trzy dni Asystentami Dyrektora Akademii Piłkarskiej Rakowa Częstochowa – Marka Śledzia.

Będą mogli poznać bliżej kulisy pracy Dyrektora Akademii, sposób wdrażania autorskiej koncepcji szkolenia, zarządzania kadrą trenerską a także organizacją pracy w Akademii Rakowa.

Termin w którym zwycięzcy konkursu będą mogli zrealizować swoją nagrodę, ustali sam prowadzący po konsultacji z nagrodzonymi trenerami.

Warto się spieszyć ponieważ liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona!!!